BEZPIECZEŃSTWO

Zgodnie z ust. z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr.133 poz. 883) dane osobowe przechowywane są z należytą starannością i chronione przed dostępem osób niepowołanych. Dane klienta nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystania.

Dane podawane podczas rejestracji w sklepie internetowym Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. będą wykorzystywane wyłącznie do zalogowania się do w/w sklepu.

Dane podawane podczas transakcji zakupu w sklepie internetowym Alexa Dystrybucja Sp. z o.o.

W celu sprawnej realizacji zamówienia każdy klient zostanie poproszony o podanie podstawowych danych w celu wystawienia faktury VAT. Podane informacje tj. nazwa i adres prowadzenia działalności, imię i nazwisko, NIP, nr telefonu, oraz dane dostawy i formy płatności, będą potrzebne do realizacji zamówienia. Dane kontaktowe mogą być tylko i wyłącznie przekazane firmie transportowej (np. kurierowi) z którym Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. ma podpisaną umowę dotyczącą współpracy.

Dane podawane podczas kontaktu ze sklepem internetowym Alexa Dystrybucja Sp. z o.o.

Podczas kontaktu z hurtownią Alexa Dystrybucja Sp. z o.o., za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, spotkaniem w siedzibie firmy, itp. przekazane dane będą wykorzystane do kontaktu pomiędzy obiema stronami i nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Wszystkie podane informacje można w każdej chwili edytować lub usunąć. Wystarczy zalogować się w sklepie internetowym Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. w zakładce MOJE KONTO kliknąć na MOJE INFORMACJE OSOBISTE i dokonać odpowiednich zmian.

Wykorzystywanie ciasteczek (,,cookies,,)

W celu zbierania informacji o korzystaniu z naszego serwisu stosujemy technikę cookies. Zbieramy informację o tym, jak wiele osób odwiedza nasz sklep internetowy i na niego powraca, które produkty najczęściej przeglądają ,a które kupują. Takie informację ułatwiają nam utrzymanie wydajności strony oraz wprowadzanie na bieżąco udoskonaleń lub ewentualnych zmian.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres:

kontakt@alexapolska.pl